Dnia 09.06.2015r /wtorek/

o godzinie 16:30zapraszamy wszystkie dzieci ,rodziców

i rodzeństwo naszych przedszkolaków

na Festyn Rodzinny

„Mama ,tato pobaw się ze mną”

Impreza odbędzie się na boiskach szkolnych przy Przedszkolu Publicznym w Połańcu Filia Nr 1

W programie przewidujemy:

- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejsze zabytki Europy”

-  zabawy przy muzyce

-  pokaz baniek mydlanych

-  konkursy i kalambury

-  stoiska z pysznościami przygotowanymi przez rodziców.

Każda grupa będzie miała wydzielony stolik na boisku, gdzie dzieci i rodzice będą mieli zdrowy poczęstunek

„Mamo, tato żyjmy zdrowo – jedzmy kolorowo”:

Prosimy rodziców i dzieci o przyniesienie na festyn naczyń jednorazowych (kubeczek, talerzyk, sztućce).