Konkurs ksiązeczka

Informujemy, że Przedszkole Publiczne w Połańcu jest beneficjentem Programu Wieloletniego "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata
2021-2025" w ramach Priorytetu 3 "Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych" (Kierunek interwencji: 3.1.

"Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego"). Program realizowany przez Ministerstwo Kultury
i Dziedzictwa Narodowego przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury

oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3.

Nasze przedszkole otrzymało dotację z budżetu państwa w wysokości 3000 zł
a Gmina Połaniec zapewniła nam środki finansowe w kwocie 750 zł co stanowi 20 % kosztów całego zadania.

00Narodowy program czytelnictwa