NOWE 1 Elektorśmieci

Drodzy rodzice !!!

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny placówka przedszkolna otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.
 Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: LISTOPAD (szczegółowy termin przekazania i odbioru będzie podany wkrótce)

Miejsce Akcji: PRZEDSZKOLE

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI,