Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną

oraz zwiększającą się liczbę zachorowań na COVID-19

przedszkole pracuje w reżimie sanitarnym.

Prosimy rodziców i opiekunów:

1. Obowiązkowe:

- używanie maseczek,

- dezynfekcję rąk;

- zachowanie dystansu.

2. Przyprowadzanie do przedszkola wyłącznie zdrowych dzieci, bez jakichkolwiek objawów chorobowych

3. Na terenie szatni może przebywać maksymalnie 8 (jeden rodzic – jedno dziecko).

4. Rodzicu, przebywaj w szatni krótko max do 5-7 minut.

5. Do przedszkola dzieci nie mogą przynosić zabawek, jedzenia, słodyczy, napojów i wody oraz innych przedmiotów.

6. Przypominamy o przyprowadzaniu dzieci w godzinach od 6.00 do 9.00.

Przestrzeganie w/w zasad uchroni nas wszystkich przed zakażeniem.