Zapraszamy do wzięcia udziału w przedszkolnym plenerowym konkursie rodzinnym

pt. ,,Drzewo w ramce” o tematyce ekologicznej

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „SOBIE ARTYSTYCZNĄ DUSZĘ" PR/EDS/KOLEPUBLICZE JEŻELI NOSISZ MIŁO SPĘDZIĆ CZAS ZRODZINĄ WPOŁAŃCE CHCESZ ZAPRASZAMY Dzjataj lokalnie PRZEDSZKOLE DO PRZEDSZKOLNEGO, PLENEROWEGO KONKURSU RODZINNEGO OTEMATYCE EKOLOGICZNEJ DRZEWO W RAMCE" 20 października (termin uzależniony od pogody) 2021r. W godzinach 15.30-17 na placu przy Kopcu Kościuszki w Połańcu RAMACH PROJEKTU "LAS TLEN PRODUKUJE PRZEDSZKOLAKÃW RADUJE" dla ich Rodziców wszystkich grup przedszkolnych Przedszkola Publicznego Połańcu wraz Filiami W PROGRAMIE Spacer rodzinny Wspólne ognisko ramce odbędzie się Regulamin karta zgłoszenia konkursu dostępny www.przedszkola.polaniec.pl Układanie kompozycji drzewa Rozstrzygnięcie konkursu Gry zabawy ruchowe Aktywne Przedszkolaki AK GTUPE VARMIL 5”

Karta zgłoszeniowa