,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,

lecz przez to kim jest- nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"

imagesmrgpalhy.jpg - 8.32 Kb

13 lutego tego roku panował w naszym przedszkolu wyjątkowy nastrój. Tego dnia całe nasze przedszkole wzięło udział w akcji charytatywnej dla Madzi, uczennicy gimnazjum chorej na białaczkę. W sali grupy ,,Smerfy" odbył się ,,Walentynkowy koncert muzyczny". Bawilismy się przy muzyce uczniów z Zespołu Szkół w Połańcu byli to: wokalistka Kamila,Sebastian i Tomek grający na organach i gitarze, oraz Natalia mama chłopca z grupy ,,Motylki".Sala pięknie udekorowana serduszkami, oraz balonami w kształcie serc wprowadzała nas w atmosferę zachęcającą do zabawy do której zaprosiła nas Pani Dyrektor Anna Kaniszewska. Bawilismy się wspólnie przy różnych znanych zabawach tj. Kaczuchy, Mam chusteczkę itd. oraz w różne konkursy: łączenie serc, par itd. W całą zabawę wplecione były występy indywidualne z piosenkami dzieci z grupy ,,Motylki", ,,Słoneczka", ,,Lesne Ludki", oraz grupowe z piosenkami z układami ruchowymi najstarszych wychowanków z grupy ,,Kotki". Wszystkie przedszkolaki oczywiscie zostały nagrodzone brawami i słodkosciami. Na koniec zabawy dzieci otrzymały walentynkowe serca za dar swoich serduszek dla chorej Madzi. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza Walentynkow zabawa, która z pewnoscią pozostanie na długo w ich pamięci.