Dnia 30 stycznia nasze Przedszkole odbyło multimedialną podróż do Francji. To był  niezapomniany wyjatkowy dzień ze  względu na grupowy pokaz mody.

Wszyscy mielismy okazję przeniesć się do odległego kraju zwiedzić najpiękniejsze miejsca i budowle: Luwr, wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny i wiele, wiele innych zabytków tego państwa. Poznalismy także tradycyjne dania kuchni francuskiej: żabie udka, sery, slimaki itd. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak pokaz mody, prezentowany przez chętne dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych. Wszyscy oglądalismy z zainteresowaniem i podziwialismy szykowne stroje i dodatki naszych wychowanków. W tle słuchalismy muzyki z prawdziwych paryskich wybiegów mody. To były niezapomniane chwile, które na długo pozostaną nam w pamieci. Dziekujemy grupie ,, Lesne Ludki"  za tak przyjemnie zorganizowany nam czas.